The Sims 2 Príbehy

22. června 2008 v 12:00 | *_Sprejinka_* |  The Sims 2 Príbehy
The Sims 2 ŽIVOTNÉ PRÍBEHY
  • The sims 2 Life stories v překladu Životní příběhy.....9. února výjde speciální verze The sims 2 Životní příběhy..které jsou určeny pro notebooky a slabší PC. Série bude samostatná tudíž kní nebude potřeba základní The sims 2, jako u datadisků, univerzita a podobně. The sims 2 Life stories...už nebudou nekonečná hra jak ji známe, bude mít stanovené různé životní cíle kterých se budou hráči snažit dosáhnout. Naplánované jsou ještě 2 díly a to The sims: Pets, které výjde asi v létě a The sims: Castaway, které je plánováno na zimu.
The Sims 2 PRÍBEHY MAZLÍČKOV
  • The Sims Příběhy mazlíčků jsou druhým vydáním zcela nové řady produktů s názvem The Sims Příběhy.
  • Cvičte, hrajte si a pečujte o své kočičky a pejsky a počítejte s mnoha nečekanými zvraty a změnami v této jednoduše hratelné verzi Sims, uzpůsobené pro přenosné počítače.
  • The Sims Příběhy mazlíčků lze hrát dvěma skvělými způsoby. V novém a poutavém módu příběhu budete postaveni před řadu výzev v podobě soutěže o 1. místo v místní soutěži mazlíčků a zvládnutí krocení různých zvířecích povah. Na cestě za dosažením stanovených úkolů můžete rovněž odemykat řadu odměn. V klasickém módu s otevřeným koncem si vytvoříte své Simíky a jejich mazlíčky, postavíte jejich domovy a naučíte svá zvířátka různým kouskům. Vy rozhodnete, jak se jejich příběh rozvinou.
The Sims 2 PRÍBEHY TROSEČNÍKOV
  • The Sims Příběhy trosečníků jsou třetím vydáním zcela nové řady produktů s názvem The Sims Příběhy.
  • Tentokrát jsou vaši Simíci vyplaveni na tropickém ostrově. Pomožte jim rozjet nový život v neprobádaném ráji v této jednoduše hratelné verzi Sims, uzpůsobené pro přenosné počítače.
  • The Sims Příběhy trosečníků lze hrát dvěma skvělými způsoby. V novém a poutavém módu příběhu budete objevovat ostrov, vybudujete přístřešek, naučte se hledat potravu a vneste do životů vašich Simíků tolik zábavy a pohodlí, co jen bude možné. Na cestě za dosažením stanovených úkolů můžete rovněž odemykat řadu odměn.
  • V klasickém módu s otevřeným koncem si vytvoříte své Simíky a určíte jak se jim bude dařit v jejich novém ostrovním domově. V prostředí, kde může být na pláž vyplaveno cokoli a kdokoli, rozhodnete o tom, jak se jejich příběh rozvine.
zd : lovelysims
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama